Νίκησε στην έδρα της η ΝΕΜ τον Μίλωνα με 79-76, ημίχρονο 32-39, στο δεύτερο ματς των play off για τις θέσεις 4 και 5.
Έτσι οι ομάδες θα οδηγηθούν στον τελευταίο αγώνα στη Νέα Σμύρνη όπου ο νικητής θα κατακτήσει την 4η θέση και ο ηττημένος την 5η.

Αγώνας με εναλλαγή στην πρωτοπορία και τη ΝΕΜ να ανατρέπει στο τρίτο δεκάλεπτο το εις βάρος της αποτέλεσμα, τον Μίλωνα να ισοφαρίζει 76-76 40 δεύτερα πριν τη λήξη και τη ΝΕΜ με ψυχραιμία να τελειώνει με 79-76.

Τα δεκάλεπτα: 13-21, 19-18, 28-15, 19-22

Διαιτητές: Μπούκας, Αθανασόπουλος, Παπαδόπουλος
Γραμματεία: Τοβήλ, Κούρτη, Δημακοπούλου
Γιατρός: Χ. Πέγκος

ΝΕΜ (Μάνταλος, Υφαντής): Τουμπανιάρης 2, Κοντόπουλος 5, Μπίμπας,
Μαρούγκας 12(2), Ντινόπουλος 3(1), Καραποστόλου 27(6), Καλέργης, Γιατράκος 5, Καράμπελας 10, Αθανασόπουλος 5, Δημάκος 4, Σταυριανόπουλος 6

ΑΟ Μίλων (Μπαστούνης, Μήτσιου): Καρακώστας 12, Λάμπρου 2, Μπίκας 2, Βαρυπάτης 18(4), Δεκαβάλας, Μαμαλάκης 11(1), Παπανικολόπουλος 8(2), Μιχαλάς, Σπέντζος 15(2), Χαϊδάς 8, Καραγεώργης, Πέργουλης