Ηττήθηκε ο Γυμναστικός Σύλλογος Μεγάρων από τον ΑΟ Προφήτη Ηλία στο εντός έδρας ματς της Δευτέρας 12/11 με 55-60, σκορ ημιχρόνου 38-25.
Ο Γυμναστικός είχε ένα πολύ καλό πρώτο ημίχρονο και προηγήθηκε με 13 πόντους. Στο δεύτερο ημίχρονο όμως παρουσιάστηκε αγχωμένος, με βεβιασμένες ενέργειες και πολλά λάθη τόσο στην άμυνα όσο και στην επίθεση και ηττήθηκε κατά κράτος με 17-35

Τα δεκάλεπτα: 14-13, 24-12, 10-24, 07-11

Διαιτητές: Πέππας, Αυγουστόγλου
Γραμματεία: Κοσιάρας, Καρίκης, Χαϊμαλάς
Γιατρός: Χ. Πέγκος

Γ.Σ. Μεγάρων (Ε. Δημοπούλου): Στεντούμης 8, Κόλα 2, Σάλτας, Κουλουριώτης 13, Μουστάκας 4, Πατσανάς 2, Φούκας, Σκλαβούνος 9(1), Παπαγιάννης 6, Παπαθανασίου 9(1), Μελισσάς 2, Μαργέτης

ΑΟ Προφήτη Ηλία (Δ. Γαζής): Μαυροδάκος 12, Ρουσουνέλος, Μπουράνης, Πατμανίδης 3(1), Τόμπρος  5(1), Παυλάτος, Μακρινός 16(1), Αντωνίου 3(1), Αλεβιζάκης, Σκάντζης 2, Παπαστάμος 19, Ντούνη