Στους αγώνες στις Α΄ και Β΄ κατηγορία στην Δυτική Αττική σημειώθηκαν τα εξής αποτελέσματα στο διήμερο 3 και 4 Νοεμβρίου

Ρεπορτάζ: ΑΝΕΣΤΗΣ ΤΣΑΚΙΡΟΓΛΟΥ

 Α’ ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ (5η αγωνιστική)

Αίας Παραλία Ασπροπύργου – Ακράτητος 0-5
Πυρρίχιος Ασπροπύργου – Μίμας 1-2
Βύζας – ΑΓΣ Νέας Περάμου 3-1
Δ.Α.Ο Ζωφριά – ΠΑΟΚ Μάνδρας 2-0
Ηρακλής Ελευσίνας – Πανελευσινιακός 1-1
Αστέρας Μαγούλας – Απόλλων Ποντίων 2-2
Θρασύβουλος – Κριός Ασπροπύργου 3-1

Η ΒΑΘΜΟΛΟΓΙΑ

  1. ΑΚΡΑΤΗΤΟΣ 15
  2. ΒΥΖΑΣ 15
  3. ΗΡΑΚΛΗΣ ΕΛΕΥΣΙΝΑΣ 13
  4. Α.Ο. ΜΙΜΑΣ ΜΙΚΡΑΣΙΑΤΙΚΗ 11
  5. ΠΑΝΕΛΕΥΣΙΝΙΑΚΟΣ 10
  6. Δ.Α.Ο ΖΩΦΡΙΑΣ 10
  7. ΘΡΑΣΥΒΟΥΛΟΣ ΦΥΛΗΣ 9
  8. ΑΠΟΛΛΩΝ ΠΟΝΤΙΩΝ ΑΠΟ 5
  9. ΝΕΑΣ ΠΕΡΑΜΟΥ ΑΓΣ 4
  10. ΠΑΟ ΚΟΥΝΤΟΥΡΩΝ ΜΑΝΔΡΑΣ 3
  11. ΑΣΤΕΡΑΣ ΜΑΓΟΥΛΑΣ 2
  12. ΑΣ ΠΥΡΡΙΧΙΟΣ ΑΣΠΡΟΠΥΡΓΟΥ 1
  13. ΑΙΑΣ ΠΑΡΑΛΙΑΣ ΑΣΠΡΟΠΥΡΓΟΥ 0
  14. ΚΡΙΟΣ ΑΣΠΡΟΠΥΡΓΟΥ 0

Η ΕΠΟΜΕΝΗ ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ

Α΄ ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ(6η αγωνιστική)

ΠΑΝΕΛΕΥΣΙΝΙΑΚΟΣ – ΑΚΡΑΤΗΤΟΣ, ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ ΕΛΕΥΣΙΝΑΣ, Σάββατο 10/11/18, 15:00

ΠΑΟ ΚΟΥΝΤΟΥΡΩΝ ΜΑΝΔΡΑΣ – ΒΥΖΑΣ, ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΝΕΑΣ ΠΕΡΑΜΟΥ, Σάββατο 10/11/18, 15:00

ΚΡΙΟΣ ΑΣΠΡΟΠΥΡΓΟΥ – ΑΣΤΕΡΑΣ ΜΑΓΟΥΛΑΣ, ΠΑΡΑΛΙΑΣ ΑΣΠΡΟΠΥΡΓΟΥ, Σάββατο 10/11/18, 15:00

Δ.Α.Ο ΖΩΦΡΙΑΣ – ΘΡΑΣΥΒΟΥΛΟΣ ΦΥΛΗΣ, ΓΗΠΕΔΟ ΚΑΜΑΤΕΡΟΥ, Κυριακή 11/11/18,    15:00

Α.Ο. ΜΙΜΑΣ ΜΙΚΡΑΣΙΑΤΙΚΗ – ΑΙΑΣ ΠΑΡΑΛΙΑΣ ΑΣΠΡΟΠΥΡΓΟΥ, ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ ΜΕΓΑΡΩΝ, Κυριακή 11/11/18, 15:00

ΑΓΣ ΝΕΑΣ ΠΕΡΑΜΟΥ – ΗΡΑΚΛΗΣ ΕΛΕΥΣΙΝΑΣ, ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΝΕΑΣ ΠΕΡΑΜΟΥ, Κυριακή 11/11/18, 15:00

ΑΠΟΛΛΩΝ ΠΟΝΤΙΩΝ ΑΠΟ – ΑΣ ΠΥΡΡΙΧΙΟΣ,  ΠΑΡΑΛΙΑΣ ΑΣΠΡΟΠΥΡΓΟΥ, Κυριακή 11/11/18, 15:00

Β΄ ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ(4η αγωνιστική)

ΑΣΤΕΡΑΣ ΑΝΩ ΛΙΟΣΙΩΝ – ΑΣ ΔΥΝΑΜΗ ΑΣΠΡΟΠΥΡΓΟΥ 1-2
ΠΑΟ ΦΥΛΗΣ – Α.Π.Σ ΙΚΑΡΟΣ 1-4
ΑΓ. ΑΝΑΡΓΥΡΟΙ – ΜΕΓΑΡΙΚΟΣ 0-1
ΕΘΝΙΚΟΣ ΠΑΝΟΡΑΜΑΤΟΣ – ΖΕΦΥΡΙΟΥ ΑΕ ΑΤΤΙΚΗΣ  3-1
ΛΑΜΠΕΡΗ ΑΣ ΕΛΕΥΣΙΝΑΣ – ΕΡΜΗΣ ΑΝΩ ΛΙΟΣΙΩΝ  2-1
ΑΠΣ Ο ΛΕΩΝ – ΣΚΟΡΠΙΟΣ ΦΥΛΗΣ 3-3

Η ΒΑΘΜΟΛΟΓΙΑ

  1. ΕΘΝΙΚΟΣ ΠΑΝΟΡΑΜΑΤΟΣ 12
  2. ΛΑΜΠΕΡΗ ΑΣ ΕΛΕΥΣΙΝΑΣ 12
  3. ΑΓ. ΑΝΑΡΓΥΡΟΙ 9
  4. ΜΕΓΑΡΙΚΟΣ 7
  5. Α.Π.Σ ΙΚΑΡΟΣ 6
  6. ΕΡΜΗΣ ΑΝΩ ΛΙΟΣΙΩΝ 6
  7. ΑΣ ΔΥΝΑΜΗ ΑΣΠΡΟΠΥΡΓΟΥ 6
  8. ΣΚΟΡΠΙΟΣ ΦΥΛΗΣ 5
  9. ΑΠΣ Ο ΛΕΩΝ 3
  10. ΑΣΤΕΡΑΣ ΑΝΩ ΛΙΟΣΙΩΝ 1
  11. ΖΕΦΥΡΙΟΥ ΑΕ ΑΤΤΙΚΗΣ 0
  12. ΠΑΟ ΦΥΛΗΣ 0

Η ΕΠΟΜΕΝΗ ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ

Β΄ ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ (5η αγωνιστική)

ΑΣ ΔΥΝΑΜΗ ΑΣΠΡΟΠΥΡΓΟΥ – Α.Π.Σ ΙΚΑΡΟΣ, ΠΑΡΑΛΙΑΣ ΑΣΠΡΟΠΥΡΓΟΥ, Σάββατο 10/11/18, 15:00

ΜΕΓΑΡΙΚΟΣ – ΠΑΟ ΦΥΛΗΣ, ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ ΜΕΓΑΡΩΝ, Σάββατο 10/11/18, 15:00

ΕΡΜΗΣ ΑΝΩ ΛΙΟΣΙΩΝ – ΑΠΣ Ο ΛΕΩΝ, ΓΗΠΕΔΟ ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΠΑΝΟΡΑΜΑΤΟΣ, Σάββατο 10/11/18, 15:00

ΖΕΦΥΡΙΟΥ ΑΕ ΑΤΤΙΚΗΣ – ΑΣΤΕΡΑΣ ΑΝΩ ΛΙΟΣΙΩΝ, ΓΗΠΕΔΟ ΚΑΜΑΤΕΡΟΥ, Κυριακή 11/11/18, 15:00

ΣΚΟΡΠΙΟΣ ΦΥΛΗΣ – ΕΘΝΙΚΟΣ ΠΑΝΟΡΑΜΑΤΟΣ, ΓΗΠΕΔΟ ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΠΑΝΟΡΑΜΑΤΟΣ, Κυριακή   11/11/18, 15:00

ΛΑΜΠΕΡΗ ΑΣ ΕΛΕΥΣΙΝΑΣ – ΑΓ. ΑΝΑΡΓΥΡΟΙ, ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΡΟΥΜΕΛΙΩΤΗΣ, Κυριακή 11/11/18, 15:00