Πραγματοποιήθηκε σε ανοικτή εγκατάσταση στο “Soccer Land” στην Ελευσίνα η κλήρωση του πρωταθλήματος και του κυπέλλου στην Δυτική Αττική για την νέα ποδοσφαιρική χρονιά 2020-2021. Τα σωματεία εκπροσωπήθηκαν από 1 άτομο, και τηρήθηκαν οι αποστάσεις μεταξύ των παρευρισκομένων όπως ορίζει το πρωτόκολλο της επιστημονικής επιτροπής της Γενικής Γραμματείας Αθλητισμού και του Ε.Ο.Δ.Υ. στο πλαίσιο εφαρμογής προληπτικών μέτρων για την καταπολέμηση του κορωνοϊού.
Α κατηγορία
Οι αγώνες θα ξεκινήσουν το Σαββατοκύριακο 26-27/9
1η αγωνιστική
Ηρακλής Ελευσίνας – Μεγαρικός
Ζωφριά – Μικρασιατική
Νέα Πέραμος – Βύζας Μεγάρων
Λαμπερή Ελευσίνας – Πυρρίχιος
Εθνικός Πανοράματος – ΠΑΟΚ Μάνδρας
Αστέρας Μαγούλας – Σκορπιός Φυλής
Απόλλων Ποντίων – Θρασύβουλος
2η αγωνιστική
Πυρρίχιος – Βύζας Μεγάρων
ΠΑΟΚ Μάνδρας – Νέα Πέραμος
Σκορπιός Φυλής – Λαμπερή Ελευσίνας
Θρασύβουλος – Εθνικός Πανοράματος
Μικρασιατική – Αστέρας Μαγούλας
Μεγαρικός – Απόλλων Ποντίων
Ζωφριά – Ηρακλής Ελευσίνας
3η αγωνιστική
Πυρρίχιος – ΠΑΟΚ Μάνδρας
Βύζας Μεγάρων – Σκορπιός Φυλής
Νέα Πέραμος – Θρασύβουλος
Λαμπερή Ελευσίνας – Μικρασιατική
Εθνικός Πανοράματος – Μεγαρικός
Αστέρας Μαγούλας – Ζωφριά
Ηρακλής Ελευσίνας – Απόλλων Ποντίων
4η αγωνιστική
Σκορπιός Φυλής – ΠΑΟΚ Μάνδρας
Θρασύβουλος – Πυρρίχιος
Μικρασιατική – Βύζας Μεγάρων
Μεγαρικός – Νέα Πέραμος
Ζωφριά – Λαμπερή Ελευσίνας
Απόλλων Ποντίων – Εθνικός Πανοράματος
Αστέρας Μαγούλας – Ηρακλής Ελευσίνας
5η αγωνιστική
Σκορπιός Φυλής – Θρασύβουλος
ΠΑΟΚ Μάνδρας – Μικρασιατική
Πυρρίχιος – Μεγαρικός
Βύζας Μεγάρων – Ζωφριά
Νέα Πέραμος – Απόλλων Ποντίων
Λαμπερή Ελευσίνας – Αστέρας Μαγούλας
Ηρακλής Ελευσίνας – Εθνικός Πανοράματος
6η αγωνιστική
Μικρασιατική – Θρασύβουλος
Μεγαρικός – Σκορπιός Φυλής
Ζωφριά – ΠΑΟΚ Μάνδρας
Απόλλων Ποντίων – Πυρρίχιος
Αστέρας Μαγούλας – Βύζας Μεγάρων
Εθνικός Πανοράματος – Νέα Πέραμος
Λαμπερή Ελευσίνας – Ηρακλής Ελευσίνας
7η αγωνιστική
Μικρασιατική – Μεγαρικός
Θρασύβουλος – Ζωφριά
Σκορπιός Φυλής – Απόλλων Ποντίων
ΠΑΟΚ Μάνδρας – Αστέρας Μαγούλας
Πυρρίχιος – Εθνικός Πανοράματος
Βύζας Μεγάρων – Λαμπερή Ελευσίνας
Ηρακλής Ελευσίνας – Νέα Πέραμος
8η αγωνιστική
Ζωφριά – Μεγαρικός
Απόλλων Ποντίων – Μικρασιατική
Αστέρας Μαγούλας – Θρασύβουλος
Εθνικός Πανοράματος – Σκορπιός Φυλής
Λαμπερή Ελευσίνας – ΠΑΟΚ Μάνδρας
Νέα Πέραμος – Πυρρίχιος
Βύζας Μεγάρων – Ηρακλής Ελευσίνας
9η αγωνιστική
Απόλλων Ποντίων – Ζωφριά
Μεγαρικός – Αστέρας Μαγούλας
Μικρασιατική – Εθνικός Πανοράματος
Θρασύβουλος – Λαμπερή Ελευσίνας
Σκορπιός Φυλής – Νέα Πέραμος
ΠΑΟΚ Μάνδρας – Βύζας Μεγάρων
Ηρακλής Ελευσίνας – Πυρρίχιος
10η αγωνιστική
Αστέρας Μαγούλας – Απόλλων Ποντίων
Εθνικός Πανοράματος – Ζωφριά
Λαμπερή Ελευσίνας – Μεγαρικός
Νέα Πέραμος – Μικρασιατική
Βύζας Μεγάρων – Θρασύβουλος
Πυρρίχιος – Σκορπιός Φυλής
ΠΑΟΚ Μάνδρας – Ηρακλής Ελευσίνας
11η αγωνιστική
Εθνικός Πανοράματος – Αστέρας Μαγούλας
Απόλλων Ποντίων – Λαμπερή Ελευσίνας
Ζωφριά – Νέα Πέραμος
Μεγαρικός – Βύζας Μεγάρων
Μικρασιατική – Πυρρίχιος
Θρασύβουλος – ΠΑΟΚ Μάνδρας
Ηρακλής Ελευσίνας – Σκορπιός Φυλής
12η αγωνιστική
Λαμπερή Ελευσίνας – Εθνικός Πανοράματος
Νέα Πέραμος – Αστέρας Μαγούλας
Βύζας Μεγάρων – Απόλλων Ποντίων
Πυρρίχιος – Ζωφριά
ΠΑΟΚ Μάνδρας – Μεγαρικός
Σκορπιός Φυλής – Μικρασιατική
Θρασύβουλος – Ηρακλής Ελευσίνας
13η αγωνιστική
Εθνικός Πανοράματος – Βύζας Μεγάρων
Αστέρας Μαγούλας – Πυρρίχιος
Απόλλων Ποντίων – ΠΑΟΚ Μάνδρας
Ζωφριά – Σκορπιός Φυλής
Μεγαρικός – Θρασύβουλος
Ηρακλής Ελευσίνας – Μικρασιατική
Νέα Πέραμος – Λαμπερή Ελευσίνας
Β΄Κατηγορία
Οι αγώνες θα ξεκινήσουν το Σαββατοκύριακο 26-27/9
1η αγωνιστική
Ίκαρος Νεοκτίστων – Ατρόμητος Ελευσίνας
Αργώ Μεγάρων – Κριός Ασπροπύργου
Αίας Παραλίας – Άγιοι Ανάργυροι Ελευσίνας
Δύναμη Ασπροπύργου – Αστέρας Άνω Λιοσίων
Λέων – Ευκλείδης
ΑΕ Ζεφυρίου – Πανλιοσιακός
Ερμής Άνω Λιοσίων – ΠΑΟ Φυλής
2η αγωνιστική
Αστέρας Άνω Λιοσίων – Άγιοι Ανάργυροι Ελευσίνας
Ευκλείδης – Αίας Παραλίας
Πανλιοσιακός – Δύναμη Ασπροπύργου
ΠΑΟ Φυλής – Λέων
Κριός Ασπροπύργου – ΑΕ Ζεφυρίου
Ατρόμητος Ελευσίνας – Ερμής Άνω Λιοσίων
Αργώ Μεγάρων – Ίκαρος Νεοκτίστων
3η αγωνιστική
Αστέρας Άνω Λιοσίων – Ευκλείδης
Άγιοι Ανάργυροι Ελευσίνας – Πανλιοσιακός
Αίας Παραλίας – ΠΑΟ Φυλής
Δύναμη Ασπροπύργου – Κριός Ασπροπύργου
Λέων – Ατρόμητος Ελευσίνας
ΑΕ Ζεφυρίου – Αργώ Μεγάρων
Ίκαρος Νεοκτίστων – Ερμής Άνω Λιοσίων
4η αγωνιστική
Πανλιοσιακός – Ευκλείδης
ΠΑΟ Φυλής – Αστέρας Άνω Λιοσίων
Κριός Ασπροπύργου – Άγιοι Ανάργυροι Ελευσίνας
Ατρόμητος Ελευσίνας – Αίας Παραλίας
Αργώ Μεγάρων – Δύναμη Ασπροπύργου
Ερμής Άνω Λιοσίων – Λέων
ΑΕ Ζεφυρίου – Ίκαρος Νεοκτίστων
5η αγωνιστική
Πανλιοσιακός – ΠΑΟ Φυλής
Ευκλείδης – Κριός Ασπροπύργου
Αστέρας Άνω Λιοσίων – Ατρόμητος Ελευσίνας
Άγιοι Ανάργυροι Ελευσίνας – Αργώ Μεγάρων
Αίας Παραλίας – Ερμής Άνω Λιοσίων
Δύναμη Ασπροπύργου – ΑΕ Ζεφυρίου
Ίκαρος Νεοκτίστων – Λέων
6η αγωνιστική
Κριός Ασπροπύργου – ΠΑΟ Φυλής
Ατρόμητος Ελευσίνας – Πανλιοσιακός
Αργώ Μεγάρων – Ευκλείδης
Ερμής Άνω Λιοσίων – Αστέρας Άνω Λιοσίων
ΑΕ Ζεφυρίου – Άγιοι Ανάργυροι Ελευσίνας
Λέων – Αίας Παραλίας
Δύναμη Ασπροπύργου – Ίκαρος Νεοκτίστων
7η αγωνιστική
Κριός Ασπροπύργου – Ατρόμητος Ελευσίνας
ΠΑΟ Φυλής – Αργώ Μεγάρων
Πανλιοσιακός – Ερμής Άνω Λιοσίων
Ευκλείδης – ΑΕ Ζεφυρίου
Αστέρας Άνω Λιοσίων – Λέων
Άγιοι Ανάργυροι Ελευσίνας – Δύναμη Ασπροπύργου
Ίκαρος Νεοκτίστων – Αίας Παραλίας
8η αγωνιστική
Αργώ Μεγάρων – Ατρόμητος Ελευσίνας
Ερμής Άνω Λιοσίων – Κριός Ασπροπύργου
ΑΕ Ζεφυρίου – ΠΑΟ Φυλής
Λέων – Πανλιοσιακός
Δύναμη Ασπροπύργου – Ευκλείδης
Αίας Παραλίας – Αστέρας Άνω Λιοσίων
Άγιοι Ανάργυροι Ελευσίνας – Ίκαρος Νεοκτίστων
9η αγωνιστική
Ερμής Άνω Λιοσίων – Αργώ Μεγάρων
Ατρόμητος Ελευσίνας – ΑΕ Ζεφυρίου
Κριός Ασπροπύργου – Λέων
ΠΑΟ Φυλής – Δύναμη Ασπροπύργου
Πανλιοσιακός – Αίας Παραλίας
Ευκλείδης – Άγιοι Ανάργυροι Ελευσίνας
Ίκαρος Νεοκτίστων – Αστέρας Άνω Λιοσίων
10η αγωνιστική
ΑΕ Ζεφυρίου – Ερμής Άνω Λιοσίων
Λέων – Αργώ Μεγάρων
Δύναμη Ασπροπύργου – Ατρόμητος Ελευσίνας
Αίας Παραλίας – Κριός Ασπροπύργου
Άγιοι Ανάργυροι Ελευσίνας – ΠΑΟ Φυλής
Αστέρας Άνω Λιοσίων – Πανλιοσιακός
Ευκλείδης – Ίκαρος Νεοκτίστων
11η αγωνιστική
Λέων – ΑΕ Ζεφυρίου
Ερμής Άνω Λιοσίων – Δύναμη Ασπροπύργου
Αργώ Μεγάρων – Αίας Παραλίας
Ατρόμητος Ελευσίνας – Άγιοι Ανάργυροι Ελευσίνας
Κριός Ασπροπύργου – Αστέρας Άνω Λιοσίων
ΠΑΟ Φυλής – Ευκλείδης
Ίκαρος Νεοκτίστων – Πανλιοσιακός
12η αγωνιστική
Δύναμη Ασπροπύργου – Λέων
Αίας Παραλίας – ΑΕ Ζεφυρίου
Άγιοι Ανάργυροι Ελευσίνας – Ερμής Άνω Λιοσίων
Αστέρας Άνω Λιοσίων – Αργώ Μεγάρων
Ευκλείδης – Ατρόμητος Ελευσίνας
Πανλιοσιακός – Κριός Ασπροπύργου
ΠΑΟ Φυλής – Ίκαρος Νεοκτίστων
13η αγωνιστική
Λέων – Άγιοι Ανάργυροι Ελευσίνας
ΑΕ Ζεφυρίου – Αστέρας Άνω Λιοσίων
Ερμής Άνω Λιοσίων – Ευκλείδης
Αργώ Μεγάρων – Πανλιοσιακός
Ατρόμητος Ελευσίνας – ΠΑΟ Φυλής
Ίκαρος Νεοκτίστων – Κριός Ασπροπύργου
Αίας Παραλίας – Δύναμη Ασπροπύργου
Απόδοση -Ρεπορτάζ: ΑΝΕΣΤΗΣ ΤΣΑΚΙΡΟΓΛΟΥ