ΥΠΟΨΗΦΙΟΣ ΔΗΜΑΡΧΟΣ ΤΟΥ ΔΗΜΟΥ ΜΕΓΑΡΕΩΝ
ΓΡΗΓΟΡΙΟΣ ΣΤΑΜΟΥΛΗΣ ΤΟΥ ΙΩΑΝΝΗ

ΥΠΟΨΗΦΙΟΙ ΔΗΜΟΤΙΚΟΙ ΣΥΜΒΟΥΛΟΙ
ΕΚΛΟΓΙΚΗΣ ΠΕΡΙΦΕΡΕΙΑΣ ΜΕΓΑΡΩΝ

ΑΝΔΡΕΟΥ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ του ΕΜΜΑΝΟΥΗΛ
ΒΟΥΛΓΑΡΗ ΕΛΕΥΘΕΡΙΑ (ΡΙΤΣΑ) του ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ
ΓΚΕΛΗΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ του ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ
ΓΚΙΝΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ του ΝΙΚΟΛΑΟΥ
ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ ΑΙΚΑΤΕΡΙΝΗ του ΕΜΜΑΝΟΥΗΛ
ΔΟΜΒΡΟΓΙΑΝΝΗΣ ΑΡΙΣΤΟΤΕΛΗΣ (ΤΕΛΗΣ) του ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ
ΔΡΙΤΣΑΣ ΙΩΑΝΝΗΣ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ
ΔΡΥΜΟΥΣΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ του ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ
ΕΛΕΥΘΕΡΩΤΗ ΝΕΚΤΑΡΙΑ του ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ
ΚΑΒΑΡΙΝΟΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ του ΤΗΛΕΜΑΧΟΥ
ΚΑΛΛΙΠΕΤΣΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ του ΙΣΙΔΩΡΟΥ
ΚΑΛΛΙΠΟΖΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ του ΣΤΕΦΑΝΟΥ
ΚΑΝΑΚΗ ΕΛΕΝΗ του ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ
ΚΑΡΑΓΙΑΝΝΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ του ΙΩΑΝΝΗ
ΚΑΡΑΜΠΕΛΑΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ του ΝΙΚΟΛΑΟΥ
ΚΑΡΔΑΤΟΥ ΙΣΙΔΩΡΑ (ΣΙΣΥ) του ΙΕΡΟΘΕΟΥ
ΚΑΣΤΑΝΗ – ΠΟΥΛΟΥ ΑΙΚΑΤΕΡΙΝΗ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ
ΚΟΛΑΤΑΣ ΙΩΑΝΝΗΣ του ΝΙΚΟΛΑΟΥ
ΚΟΡΩΣΗΣ ΣΠΥΡΙΔΩΝ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ
ΛΕΒΕΝΤΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ του ΠΑΝΑΓΙΩΤΗ
ΛΟΥΚΑΣ ΠΕΤΡΟΣ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ
ΜΑΝΕΤΑ ΒΑΣΙΛΙΚΗ του ΙΕΡΟΘΕΟΥ
ΜΕΝΙΔΙΑΤΗΣ ΧΡΗΣΤΟΣ του ΘΩΜΑ
ΜΙΧΑΛΑΡΟΣ ΧΡΙΣΤΟΦΟΡΟΣ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ
ΜΠΑΚΑΟΥΚΑ- ΣΑΧΙΝΙΑΝ ΑΣΠΑΣΙΑ του ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΥ
ΜΠΕΝΑΡΔΗ- ΚΟΥΡΣΟΥ ΑΙΜΙΛΙΑ του ΜΕΛΕΤΙΟΥ
ΜΩΡΑΪΤΟΥ ΚΥΡΙΑΚΗ (ΣΑΝΤΥ) του ΧΡΗΣΤΟΥ
ΝΙΚΟΛΙΖΑΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ του ΕΥΑΓΓΕΛΟΥ
ΠΑΠΑΠΑΝΟΥΣΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ του ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΥ
ΠΟΛΥΧΡΟΝΗΣ ΙΕΡΟΘΕΟΣ (ΘΑΚΗΣ) του ΓΕΩΡΓΙΟΥ
ΡΗΓΑ ΕΛΕΝΗ (ΛΕΝΑ) του ΣΠΥΡΙΔΩΝΟΣ
ΡΗΓΑ ΙΩΑΝΝΑ (ΓΙΑΝΝΑ) του ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΥ
ΣΑΛΤΑ ΕΥΓΕΝΙΑ του ΙΩΑΝΝΗ
ΣΑΧΙΝΗ ΕΛΕΝΗ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ
ΣΤΑΜΟΥΛΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ
ΣΩΤΗΡΙΟΥ ΓΕΩΡΓΙΟΣ (ΦΟΥΣΕΚΗΣ) του ΣΟΦΟΚΛΗ
ΣΩΤΗΡΙΟΥ ΙΩΑΝΝΗΣ (ΤΖΟΝΗΣ) του ΣΟΦΟΚΛΗ
ΦΥΛΑΚΤΟΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ του ΣΠΥΡΙΔΩΝΟΣ
ΦΩΤΙΟΥ ΣΤΑΥΡΟΣ του ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ

ΥΠΟΨΗΦΙΟΙ ΔΗΜΟΤΙΚΟΙ ΣΥΜΒΟΥΛΟΙ
ΕΚΛΟΓΙΚΗΣ ΠΕΡΙΦΕΡΕΙΑΣ ΝΕΑΣ ΠΕΡΑΜΟΥ


ΒΟΒΟΛΗ ΘΕΟΔΩΡΑ (ΔΩΡΑ) του ΧΡΗΣΤΟΥ
ΓΑΤΣΟΣ ΜΙΧΑΛΗΣ του ΠΑΝΑΓΙΩΤΗ
ΔΗΜΑΣ ΙΩΑΝΝΗΣ του ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ
ΠΑΠΑΓΙΑΝΝΟΠΟΥΛΟΥ ΚΑΛΗ του ΗΛΙΑ
ΡΟΥΜΕΛΙΩΤΟΥ ΧΡΗΣΤΙΝΑ του ΣΤΥΛΙΑΝΟΥ
ΣΒΙΓΓΟΥ – ΜΑΚΡΗ ΜΑΡΙΑ του ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ
ΤΑΜΠΑΚΗ ΕΛΕΝΗ του ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ
ΤΣΙΟΥΝΗΣ ΣΠΥΡΙΔΩΝ του ΠΑΝΑΓΙΩΤΗ
ΤΣΟΛΗ ΕΛΕΥΘΕΡΙΑ του ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΥ
ΦΙΛΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ (ΚΟΛΛΙΑΣ) του ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ
ΦΩΤΙΟΥ ΣΤΑΥΡΟΣ του ΝΙΚΟΛΑΟΥ

ΥΠΟΨΗΦΙΟΙ ΣΥΜΒΟΥΛΟΙ
ΔΗΜΟΤΙΚΗΣ ΚΟΙΝΟΤΗΤΑΣ ΜΕΓΑΡΩΝ


ΓΚΟΣΔΗ ΧΡΥΣΗ (ΧΡΥΣΑ) του ΑΝΔΡΕΑ
ΚΑΛΛΙΩΡΑΣ ΑΡΓΥΡΙΟΣ- ΧΡΥΣΟΒΑΛΑΝΤΗΣ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ
ΚΟΥΚΟΥΛΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ (ΤΖΟΝΗ) του ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ
ΚΡΗΤΙΚΟΥ ΚΑΛΛΙΟΠΗ (ΚΕΛΛΥ) του ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΥ
ΛΙΟΥΡΑΣ ΙΩΑΝΝΗΣ του ΒΑΣΙΛΕΙΟΥ
ΛΟΥΚΑΣ ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ του ΣΤΑΥΡΟΥ
ΛΟΥΠΑΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ του ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ
ΠΑΝΤΑΖΗΣ ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΣ του ΣΠΥΡΙΔΩΝΟΣ
ΠΑΠΑΒΑΣΙΛΗ ΕΥΑΓΓΕΛΙΑ –ΔΙΟΝΥΣΙΑ του ΝΙΚΟΛΑΟΥ
ΠΑΥΛΟΥ ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ του ΠΑΝΑΓΙΩΤΗ
ΠΛΑΤΑΡΑ ΜΑΡΙΑ του ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ
ΣΑΚΕΡΛΗ ΕΙΡΗΝΗ του ΔΗΜΟΣΘΕΝΗ
ΣΑΛΤΑ ΑΣΠΑΣΙΑ (ΑΣΠΑ) του ΑΛΚΙΒΙΑΔΗ
ΣΥΡΚΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ του ΙΩΑΝΝΗ
ΤΟΠΑΛΗ ΔΗΜΗΤΡΑ του ΗΡΑΚΛΗ
ΧΑΤΖΗΣ ΙΕΡΟΘΕΟΣ (ΘΑΚΗΣ) του ΠΑΝΑΓΙΩΤΗ

ΥΠΟΨΗΦΙΟΙ ΣΥΜΒΟΥΛΟΙ
ΔΗΜΟΤΙΚΗΣ ΚΟΙΝΟΤΗΤΑΣ ΝΕΑΣ ΠΕΡΑΜΟΥ


ΒΑΡΒΑΡΑΣ ΘΕΟΔΩΡΟΣ του ΛΑΜΠΡΟΥ
ΘΕΟΔΩΡΟΥ ΜΑΡΙΑ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ
ΚΑΛΟΓΕΡΙΑΣ ΑΝΤΩΝΙΟΣ του ΑΘΑΝΑΣΙΟΥ
ΚΑΜΜΕΝΟΥ ΓΕΩΡΓΙΑ του ΧΡΥΣΟΣΤΟΜΟΥ
ΜΠΟΤΟΣ ΧΡΗΣΤΟΣ του ΠΑΥΛΟΥ
ΠΑΝΑΓΙΩΤΟΠΟΥΛΟΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ του ΑΡΙΣΤΕΙΔΗ
ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΥ ΧΡΥΣΟΥΛΑ του ΒΙΚΤΩΡΟΣ
ΠΟΛΙΤΑΚΟΥ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΑ (ΝΤΙΝΑ) του ΝΙΚΟΛΑΟΥ
ΤΣΕΓΚΕΛΗ – ΜΟΥΝΤΑΚΗ ΕΥΦΡΟΣΥΝΗ (ΕΦΗ) του ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ
ΧΑΤΖΗΠΟΛΥΧΡΟΝΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ (ΚΟΚΟΒΙΟΣ) του ΣΠΥΡΙΔΩΝΟΣ